MAKITA IMURI DCL180ZB 18V
MAKITA IMURI DCL180ZB 18V - Makita 18 V rungot - DCL180ZB - 1
  • Tuotekoodi: DCL180ZB
  • EAN: 0088381821926
  • Tuote tilapäisesti loppu
Erinomaisella imuteholla varustettu akkukäyttöinen rikkaimuri.
Akkuimuri 18V jännitteellä. Hiljaisella rikkaimurilla nopea roskien ja pölyn imurointi lattialta, portaista, työkohteesta, autosta jne. Erinomainen imuteho. Runkoversio ilman akkua ja laturia.
1,3m³/min, 3,6kPa, 6,5dl säiliö
Yhteensopivat tuotteet
MAKITA AKKUADAPTERI SEAADP05 18V, 14,4V - Makita akkukonetarvikkeet - SEAADP05 - 1
Makita
MAKITA AKKUADAPTERI SEAADP05 18V, 14,4V
Kätevä adapteri, jolla voit ladata matkapuhelimen tai esimerkiksi tabletin. Kaksi USB-liitäntää, joista saat maksimissaan 5V / 2.1A latausvirtaa. Toimii Makitan 14,4V tai 18V LXT Li-ion -akuilla....